TAKIMIMIZ

VİZYONUMUZ

Yüzlerce futbol profesyoneli ve endüstri ortağı, birlikte zaman geçirmek, kaynaklarını, stratejilerini, çözümlerini ve daha fazlasını paylaşmak üzere FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı’nda biraraya gelmektedir. Forum ve fuar, birçok temalı oturuma, sayısız tanışma fırsatlarına ve anlamlı iş geliştirme buluşmalarına zemin olacaktır. Programlama, üyelerimizin ölçülebilir YGD (Yatırım Geri Dönüşü), etkinlikler geliştirilmesi ve üyelerin bölgelerindeki yaşam kalitelerinin artışı sonuçlarını getirecek şekilde yapılmıştır.

Vizyonumuz, futbol endüstrisinin küresel iş platformu olmaktır.

Amaç, uluslararası futbol endüstrisinde yer alan kişilerin, şirketlerin, kulüplerin bir araya gelerek iletişimlerinin ve bilgi alış verişlerinin geliştirileceği bir zemin hazırlamak ve know-how, iş fırsatları, büyüme ve gelişmeye katkı sağlamaktır.

Bu forum ve fuar, spor dünyasındaki sayısız iş olanakları hakkında bilgilenmek ve halen futbolda üst düzey görevlerde bulunan profesyonellerle tanışmak ve görüş alış verişi yapmak gibi değeri ölçülemeyecek fırsatlar yaratacaktır. Forumda ve fuarda; kulüp yöneticileri, teknik direktörler, ESPN yazarları, deneyimli spor muhabirleri, eski profesyonel sporcular ve daha birçok katılımcı hazır bulunacaktır. Forum ve fuar; katılımcılarına, spor dünyasının üst düzey yöneticileri ve FIFEX çalışanlarıyla biraraya gelme olanağı tanıdığından, spor dünyasında işini veya kariyerini geliştirmek isteyenlerlerin kaçırmak istemeyeceği, hayalleri süsleyen bir spor atmosferi sunan önemli bir fırsattır.


FIFEX ORGANİZASYON TAKIMI

Satış Müdürü

sales@fifex.org

Pazarlama Koordİnatörü

marketing@fifex.org

Genel Koordİnatör

coordinator@fifex.org

DESTEKLEYENLER

ÖNERİLERİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Geri bildirim ve önerileriniz için yardım hattımız sürekli açıktır. Lütfen aşağıdaki formdan bize e-posta göndermekten çekinmeyin; elimizden geldiğince hızlı geri dönüş yapacağız.

FIFEX’ in temsilcisi olduğum şirketin ismini ve logosunu FIFEX 2019 katılımcıları arasında göstermesini onaylıyorum
FIFEX’ in etkinlikler, hizmetler ve teklifler için beni bilgilendirmesini onaylıyorum.
FIFEX hakkında nasıl bilgi sahibi oldunuz?